Heeft u een vraag? 035 - 52 53 440

HomeWijngeschenkenIl Palazzi | Brunello di Montalcino | Italië

Il Palazzi | Brunello di Montalcino | Italië

Wijngeschenk | 2 FlessenIl Palazzi | Brunello di Montalcino | Italië

Het landgoed "Il Palazzi" (de paleizen) omvat 600 hectare, en daarvan is 125 hectare beplant met druivenstokken. De nieuwe kelder is drie jaar geleden op de top van de heuvel gebouwd en biedt een schitterend uitzicht over de vallei. Bij Il Palazzi wordt vooral het meeste werk verricht in de wijngaard: alleen dáár kun je eche grote wijnen maken. De kelder helpt slechts bij het transformeren van druif naar wijn - maar die is wel ingericht met de meest moderne apparatuur, om die transformering zo mooi mogelijk te maken.

Voeg een kaartje toe aan uw kado

Karakters ( ±200 aanbevolen ): 200
€ 78,95incl. BTW

Brunello

Naast de Amarone en Barolo is dit één van de meest beroemde wijnen uit Italië. Een uiterst smaakvolle ervaring en een ware beleving voor de echte liefhebber. Deze Brunello is een top wijn met nog een prachtig bewaar potentieel.

Een waanzinnige volle, krachtige wijn gemaakt van handgeplukte Sangiovese druiven. De kleur is mooi helder met een rood bruin tintje. De uitbundige geur met een lichte kruidigheid komt je tegemoet en de wijn heeft een soepele aanzet.

De indrukken van zwart fruit, hazelnoten, leer, hout en paprika zijn duidelijk te herkennen en samen met de aangename tannines maakt dat deze wijn een topper.

 
 
Naar boven